П'ятниця, 27 березня 2015, 13:51Скриня для новин: zakarpattyachko@gmail.com

Погода в Закарпатті

Погода в Закарпатті на тиждень, на завтра і погода в регіонах Закарпаття

Погода на тиждень

0
H: 1°
L: -8°
Ужгород
Вторник, 06 Март
Прогноз на неделю
Ср Чт Пт Сб Вс Пн
           
-8° -4° -2° -1° -4°

 

Погода в регіонах (sinoptik.ua) на завтра

Погода в Ужгороді Прогноз погоди у Мукачеві Погода Берегове
Погода Виноградів Погода у Хусті Прогноз погоди в Іршаві

 

x_e3b200ce

Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства.
Закарпаття - це край "зеленого золота" - лісів, садів і виноградників, край мальовничих гір і полонин, багатих цілющими мінеральними джерелами.
Своєрідна краса природи, м'який клімат, курорти й оздоровниці, цікаві та насичені літні і зимові маршрути, зручні шляхи сполучення - усе це зробило область краєм масового туризму. Щорічно область відвідує багато туристів з різних країн та континентів.

Закарпатська область з її лісистими горами і гірськими річками, з потопаючими в садах і виноградниках, обновленими містами і селами, історичними пам'ятниками, курортами і будинками відпочинку є одним із найкрасивіших куточків України.
Це одне з небагатьох унікальних місць, які цікаві для подорожуючих у всі сезони. Взимку Закарпаття приваблює гірськолижними курортами, термальними водами, зимовими базами відпочинку, а в інші сезони - своїми зеленими лісами, чистим повітрям, мінеральними джерелами, надзвичайно величною красою Карпатських гір, полонин і привітністю закарпатських людей.

Отже, якщо ви тут ще не були - приїжджайте і ви не пошкодуєте!


Найвідвідуваніші сторінки порталу:

Карта Закарпатської області


 
загрузка...